bezplatná linka pro Prahu a Čechy800 179 267
bezplatná linka pro Moravu800 138 257
 
Průmyslové vrata

Pokud musí splňovat garážová vrata mnoho funčních a estetických podmínek, je oblast průmyslových vrat několikanásobně náročnější segment, protože větší rozměry, provozní zátěž, bezpečnost a další technické požadavky nesmí nic ubírat z estetické kvality výrobku.

Univerzální řešení pro firmy

Spektrum podnikatelských aktivit, pro které dodáváme průmyslová vrata, je velmi široké. Od těžkých provozů s důrazem na bezchybnou funkci a odolnost až po komerční objekty, kde je kladen důraz na vizuální úroveň vrat, která mohou suplovat třeba i funkci výlohy obchodu, jako je tomu například u autosalónů nebo značkových servisů a jiných exkluzívních provozů, kde je navíc zvýšené bezpečnostní riziko. Naše výrobky tyto rozdílné požadavky splňují. Průmyslová vrata vyrábíme v ocelovém a hliníkovém provedení s izolační PUR pěnou bez freonů. Sekce mou být plné nebo prosklené popřípadě částečně prosklené a mohou být pojednány ve firemních barvách dle vzorníků RAL nebo PANTONE.

Pro bezpečný provoz

Technické řešení vrat, typy prosklení, volba materiálů a doplňků včetně povrchových úprav se vždy řídí specifickými požadavky zákazníka, jehož záměru je nutné podřídit funkci v daném výrobním prostoru. Díky bohaté nabídce a zkušenostem pracovníků firmy MK.


 
bezplatná linka
pro Prahu a Čechy800 179 267
pro Moravu800 138 257
e-mail
mail
 
Máte dotaz?Využijte našeho kontaktního formuláře.